Чи можна звільнити вагітну жінку за власним бажанням або за угодою сторін?

Випуск № 2 (лютий, 2017)

 

 

Вікторія ЛІПЧАНСЬКА,

шеф-редактор журналу «Кадровик light»

 

Чи має право працівник на одержання додаткової відпустки у зв’язку з навчанням у період, коли підприємство не працює через відсутність матеріально-технічного забезпечення виробництва?

Чи можна звільнити вагітну жінку за власним бажанням або за угодою сторін?

Якого працівника можна звільнити на підставі пункту 5 частини першої статті 41 КЗпП України?

 

 

...далі читайте на сторінці 56, випуск № 2 (лютий, 2017)