Cоцпакет працівника: що включити, як оформити, як скоротити

Випуск №11 (листопад, 2019)

 

Cоцпакет працівника: що включити, як оформити, як скоротитиВалентина Журавська,

науковий співробітник відділу з наукового забезпечення питань зайнятості,

соціального діалогу та стандартів праці НДІ праці і зайнятості населення Мінсоцполітики України та НАН України

 

Законодавство

Кодекс законів про працю України від 10 грудня 1971 р. № 322-VIII (далі — КЗпП)

Закон України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії» від 5 жовтня 2000 р. № 2017–III (далі — Закон № 2017)

Закон України «Про оплату праці» від 24 березня 1995 р. (зі змінами та доповненнями) № 108/95-ВР (далі – ЗУ «Про оплату праці»)

 

За сучасних умов у сфері соціально-трудових відносин словосполучення «соціальний пакет» є найуживанішим. Воно набуває все більшого значення у роботодавців для забезпечення привабливості під час прийняття працівників на роботу. Особливо для залучення до відповідного підприємства, організації, установи або закладу незалежно від форми власності та галузевого спрямування найкращих фахівців. А це спонукає роботодавців обіцяти таким працівникам для забезпечення їм комфортної та привабливої праці додаткові соціальні блага (пільги та компенсації), тобто соціальний пакет.

 

В Україні сьогодні чимало роботодавців пропонують майбутнім співробітникам під час прийняття на роботу соціальний пакет, що, безумовно, є окрасою будь-якої вакансії та одночасно мотивацією для прийняття рішення щодо працевлаштування саме до цієї організації (підприємства, установи, закладу тощо). Водночас майбутнім претендентам на будь-яку посаду варто розуміти що ж таке соціальний пакет, що він повинен враховувати та яку «приховану» інформацію він може містити.

 

Слід зазначити, що таке «явище» як соціальний пакет сформувалося в 1970-х роках минулого століття у великих американських, а потім і європейських корпораціях через значну потребу в кадрах і постійне зростання необхідності залучення й утримання висококваліфікованих працівників. Соціальний пакет сформувався на ґрунті відповідних корпоративних традицій і норм ведення бізнесу.

 

Згодом із розширенням зовнішньоекономічних зв’язків і через нагальну потребу бізнес-структур в Україні, а також, щоб відповідати рівню корпоративної культури в цілому, соціальний пакет в Україні рішуче увійшов до загальноуживаної практики.

 

А чи відомо вам?

Спочатку соціальний пакет застосовували у вигляді подарунків або премій, наприклад, з нагоди певних свят, а також у частковому покритті деяких особистих витрат працівників. Згодом для утримання працівників цього виявилося недостатньо і він почав враховувати більше нюансів.

 

...придбати повний випуск →