Коли листок непрацездатності можна не оплачувати

Випуск №3 (березень, 2019)

 

Коли листок непрацездатності можна не оплачуватиМикола ПОСТЕРНАК,

експерт з питань соціального страхування

 

Статтею 15 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 23 вересня 1999 року № 1105-XIV (далі — Закон № 1105) визначено, що роботодавець зобов’язаний надавати та оплачувати застрахованим особам у разі настання страхового випадку відповідний вид матеріального забезпечення, страхових виплат та соціальних послуг згідно із цим Законом.

Тобто роботодавець повинен оплачувати листки непрацездатності. Проте є чимало умов, за яких листок непрацездатності можна не оплачувати. Також трапляються ситуації, коли оплата листка непрацездатності може призвести до негативних наслідків — штрафів та фінансових санкцій.

За яких умов не потрібно оплачувати листок непрацездатності — читайте у матеріалі

 

ХТО ПРИЙМАЄ РІШЕННЯ ЩОДО ОПЛАТИ ЛИСТКА НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ

Безпосередньо рішення про те, чи оплачувати листок непрацездатності (далі — ЛН) чи ні, згідно з частиною 3 статті 30 Закону № 1105, приймає комісія (уповноважений) із соціального страхування, що створюється (обирається) на підприємстві, в установі, організації, до складу якої входять представники адміністрації підприємства, установи, організації та застрахованих осіб (виборних органів первинної профспілкової організації (профспілкового представника) або інших органів, які представляють інтереси застрахованих осіб), або фізичною особою – підприємцем, особою, яка провадить незалежну професійну діяльність.

 

Комісія (уповноважений) із соціального страхування здійснює контроль за правильним нарахуванням і своєчасною виплатою матеріального забезпечення, приймає рішення про відмову в його призначенні, про припинення виплати матеріального забезпечення (повністю або частково), розглядає підставу і правильність видачі ЛН та інших документів, які є підставою для надання матеріального забезпечення та соціальних послуг.

Відповідно, комісія (уповноважений) із соціального страхування відіграє ключову роль у вирішенні питання кому та за яких умов можна не оплачувати ЛН.

 

УМОВИ, ЗА ЯКИХ ЛИСТОК НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ МОЖНА НЕ ОПЛАЧУВАТИ

Вирішуючи питання про те, за яких умов ЛН можна не оплачувати, слід враховувати:

• чи своєчасно ЛН подано на оплату;

• чи є підстави для повної чи часткової відмови в наданні матеріального забезпечення за ЛН;

• чи відповідає ЛН установленій формі та чи оформлено його належним чином;

• чи має працівник страховий стаж та чи є підстави для застосування обмеження розміру допомоги по тимчасовій непрацездатності та допомоги по вагітності та пологах розміром однієї або двох заробітних плат.

 

З’ясувати питання, чи своєчасно ЛН подано на оплату, можна за допомогою частини 5 статті 32 Закону № 1105, якою визначено, що матеріальне забезпечення, передбачене цим Законом, виплачується у разі, якщо звернення за його призначенням надійшло не пізніше 12 календарних місяців із дня відновлення працездатності, встановлення інвалідності, закінчення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами, смерті застрахованої особи або члена сім’ї, який перебував на її утриманні.

Відповідно, не можна оплачувати той ЛН, що був поданий на оплату через рік після закінчення страхового випадку, який таким ЛН був засвідчений.

 

ПРИКЛАД 1

На період відновлення після травми невиробничого характеру працівнику було видано три ЛН, а саме:

1) з лікарні швидкої допомоги на період з 23.10.2017 р. по 25.10.2017 р.;

2) продовження зі стаціонару з 26.10.2017 р. по 16.11.2017 р.;

3) продовження з поліклініки з 17.10.2017 р. по 20.11.2017 р.

Усі ці ЛН працівник зберігав у себе і подав на оплату лише у грудні 2018 року.

 

За таких умов жоден з ЛН оплачувати не можна, адже на оплату їх подано більше ніж через рік після закінчення страхового випадку.

Оплатити всі три ЛН роботодавець був би зобов’язаний за умови, що на підприємство їх було б подано не пізніше ніж 20.11.2018 року.

 

Роботодавець повинен розглянути подані для оплати ЛН та повідомити працівника про те, що оплати за ними не буде в установлені законом строк.

Так, частиною 1 статті 32 Закону № 1105 визначено, що документи для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах, тобто ЛН, розглядаються роботодавцем не довше 10 днів із дня їх надходження.

 

Прийнявши рішення про відмову в оплаті ЛН працівника, про таке рішення потрібно повідомити не пізніше 5 днів після винесення цього рішення.

Якщо ж ЛН подано на підприємство своєчасно, не оплачувати його можна якщо є підстави для ненадання допомоги по тимчасовій непрацездатності. Зокрема такі підстави визначено статтею 23 Закону № 1105.

 

...придбати повний випуск →