Матеріальна допомога на лікування: кому, на що і скільки

Випуск №12 (грудень, 2019)

 

Матеріальна допомога на лікування: кому, на що і скількиОлександр Гунченко,

Адвокат ЮК «Гунченко та партнери», заступник Голови ради адвокатів Харківської області

 

На роботі ми проводимо значну частину свого життя. Саме тому почуття поваги, підтримки та взаємодопомоги необхідне в кожному колективі та у взаємовідносинах працівників і роботодавця. В житті кожної людини можуть виникати непередбачувані обставини, які вимагають термінового вирішення. До таких ситуацій належить, зокрема, необхідність медичної допомоги та лікування, що часто вимагає значних матеріальних витрат. У таких випадках роботодавець має право надати своєму працівнику матеріальну допомогу на лікування.

 

В разі надання матеріальної допомоги на лікування, суб’єкту господарювання необхідно розуміти варіанти надання такої допомоги, які передбачені чинним законодавством, та існуючі пільгові умови під час її виплати.

 

Чинний Податковий кодекс України (далі – ПК України) передбачає такі види допомоги на лікування:

• допомога на лікування та медичне обслуговування;

• цільова благодійна допомога на лікування;

• нецільова благодійна допомога.

Кожен варіант надання допомоги працівнику має свої особливості, які полягають у наступному.

 

Допомога на лікування та медичне обслуговування

Надання такого виду матеріальної допомоги працівнику передбачене п. п. 165.1.19 ПК.

 

Варто звернути увагу на такі головні моменти:

1. Допомогу на лікування та медичне обслуговування надають у вигляді коштів або вартості майна (послуг).

 

2. Суб’єкт отримання такої допомоги — це працівник або члени його сім’ї першого ступеня споріднення, а також дитина, яка перебуває під опікою або піклуванням працівника.

 

3. Суб’єктом здійснення таких виплат можуть бути роботодавець або благодійна організація.

 

4. Матеріальну допомогу надають для придбання ліків, донорських компонентів, протезно-ортопедичних виробів, виробів медичного призначення для індивідуального користування інвалідів (перелік не є вичерпним).

 

5. Підстава для таких виплат — це заява працівника, до якої необхідно додати копію документації про необхідність лікування та понесені фінансові витрати.

 

6. Витрати на таку допомогу повинні бути підтверджені належними документами. Документами, які підтверджують необхідність лікування або медичного обслуговування фізичної особи є: виписки з амбулаторних карт, історії хвороби, довідки, рецепти, договори на проведення медичного обстеження тощо. Підтвердженням фактично понесених працівником фінансових витрат на медичну допомогу можуть бути: чеки, платіжні та розрахункові документи, акти надання послуг тощо.

 

Підтверджуюча документація необхідна роботодавцю, бо вимагається посадовими особами державної податкової служби України. Абзац 7 Узагальнюючої податкової консультації, затвердженої наказом Міндоходів від 10 квітня 2014 р. № 235 передбачає, що норми п.п. 165.1.19 ПК можуть бути застосовані благодійною організацією, якщо є відповідні підтвердні документи, що підтверджують цільовий характер надання грошових коштів на оплату лікування або медичного обслуговування (в разі здійснення попередньої оплати таких послуг) або факт надання послуг із лікування або медичного обслуговування платника податку (якщо оплата здійснюється після надання таких послуг).

Роботодавець має можливість оплачувати лікування працівника або членів його сім’ї як попередньо, так і по факту понесення фінансових витрат.

 

7. Розмір допомоги на лікування та медичне обслуговування законодавством не обмежений.

 

8. Згідно п. п. 165.1.19 п. 165.1 ст. 165 ПК України розмір матеріальної допомоги на лікування не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу, а тому звільняється від оподаткування податком на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО).

 

9. Так само не утримується військовий збір (далі – ВЗ) (п. п. 1.7 п. 161 підрозділу 10 розділу XX ПК України). Також оскільки допомога на лікування не входить до фонду оплати праці, то єдиний соціальний внесок (далі – ЄСВ) також не нараховується.

 

Попередження!

Незважаючи на те, що виплати на лікування працівника звільнені від оподаткування, такі суми повинні бути відображені в податковій звітності з відповідними ознаками доходу.

 

...придбати повний випуск →