ОСОБЛИВОСТІ ДОБОРУ ПРАЦІВНИКІВ НАЙПОПУЛЯРНІШИХ ПРОФЕСІЙ

Випуск №10 (жовтень, 2017)

 

 

Олександр БЛОХІН,

консультант з питань рекрутингу та управління персоналом

 

Популярність професій на ринку праці залежить, передусім, від розвитку технологій і інвестування в бізнес. Жваве зростання підприємництва створює нові робочі місця. Бізнесмени, які націлені на стабільність розвитку свого бізнесу, проводять ефективну кадрову політику, залучаючи найкращих працівників. З подальшим розвитком збільшуються потреби в тих або інших працівниках, змінюються вимоги до них, а також з’являються нові підходи в рекрутингу. Це, наприклад, не оминуло такі види діяльності як ІТ-індустрія, дизайн і маркетинг, технології харчового виробництва, будівництво тощо. Популярність цих напрямів серед претендентів на високооплачувані робочі місця поступово змінила підходи та вимоги роботодавців при доборі кадрів.

 

На сьогодні популярні професії в Україні віддзеркалюють світову тенденцію. Так, серед значної кількості професій слід виділити програмістів. До цієї спільноти належать: Головний програміст, Інженер-програміст, Програміст (база даних), Програміст прикладний, Програміст системний, Технік-програміст. Роботодавці пропонують різні умови праці цим працівникам: як стаціонарну роботу, тобто в самого роботодавця, так і віддалену. Мінімальний розмір заробітної плати становить 20 тис. грн та варіюється залежно від спеціалізації потрібного працівника.

 

Не меншу популярність мають інженери та архітектори. Серед них: Архітектор; Архітектор з реставрації пам’яток архітектури та містобудування; Інженер з проектно-кошторисної роботи; Інженер з технічного нагляду (будівництво); Інженер-будівельник; Інженер-будівельник з реставрації пам’яток архітектури та містобудування; Інженер-проектувальник (планування міст); Інженер-проектувальник (цивільне будівництво). Мінімальний розмір заробітної плати цих працівників — 15 тис. грн і знов-таки залежить від спеціалізації.

 

Декілька років поспіль лідируючі місця займають дизайнери. Наразі це одна з найбільш популярних і бажаних посад. Конкуренція на ринку праці дуже значна й залежить від творчої спроможності претендентів. Заробітна плата починається від 8 тис. грн, як стартова пропозиція для новачків, і може сягати доволі значних розмірів.

 

Менеджери готельно-туристичного господарства мають чітку тенденцію зростання в частині популярності. Втрата Україною певних туристичних напрямів чорноморського басейну та переорієнтація відповідного бізнесу на інші напрями спонукає до збільшення потреби в менеджерах. Серед таких професій можна назвати: Менеджер (управитель) з туризму; Менеджер (управитель) кафе (бару, їдальні); Менеджер (управитель) підприємства з приготування та постачання готових страв; Менеджер (управитель) ресторану; Менеджер (управитель) у готельному господарстві тощо. Відповідні працівники на початку кар’єри отримують невеликі пропозиції із заробітної плати від роботодавців (5–7 тис. грн), тоді як професіоналам пропонують від 8 тис. грн, а у разі вимог щодо знання іноземних мов, заробітна плата становить 12 тис. грн і більше.

 

Бухгалтери та аудитори як і на початку 2000-х років мають не абиякий попит серед роботодавців. Це пов’язано не стільки з розвитком бізнесу, скільки зі стабільною тенденцією зміни посад з боку відповідних працівників у силу певних обставин. Тому й заробітна плата, яку пропонують роботодавці, в середньому становить 10 тис. грн. Однак часто можна зустріти пропозиції з меншими ставками, що обґрунтовано формою господарювання (наприклад, державний сектор) або розміром бізнесу чи навпаки, пропозиція заробітної плати сягає меж топ-менеджменту, що обумовлено розміром та розгалуженістю підприємницької діяльності.

 

Юриспруденція завжди вважалася престижним напрямом діяльності. Оплата відповідних працівників залежить від виду права. Найбільше оплачуються фахівці, обізнані у кримінальному та адміністративному законодавстві. Від них не відстають нотаріуси й адвокати — професіонали у фінансовій діяльності та господарюванні. Також можна зазначити юристів з майнових і немайнових прав. Меншою увагою роботодавців користуються фахівці з сімейного та трудового права. На стартовому етапі кар’єри юристам пропонують від 7 тис. грн.

 

Також, серед популярних професій можна виділити фахівців з управління персоналом (Менеджер (управитель) з персоналу, Інспектор з кадрів, Фахівець з найму робочої сили), маркетологів і менеджерів у сфері адміністративної діяльності. Якщо заробітна плата фахівців з управління персоналом становить 6 тис. грн на стартовому етапі, то маркетологам пропонують різні ставки залежно від спеціалізації (email-marketing, internet-marketing, crowd-marketing тощо). Так, найбільш оплачуваними є представники розвитку збутової діяльності підприємств-виробників, у цьому сегменті пропонують дохід від 20 тис. грн. Пропозиція заробітної плати менеджерів у сфері адміністративної діяльності (адміністративний помічник, адміністратор, офіс-адміністратор тощо) починається з 5 тис. грн. Помічники керівника зі знанням іноземної мови можуть розраховувати на 15 тис. грн.

 

Звичайно ж популярність зазначених професій не формує регіональний розподіл національного ринку праці, а заробітна плата може залежати від місця перебування бізнесу. Тому наведена нами тенденція є узагальненою з усієї кількості вакансій, запропонованих на сьогодні підприємствами. Також зазначимо, що приклади заробітних плат, які пропонують роботодавці, є усередненими. Інший бік добору працівників найпопулярніших професій — деякі вимоги роботодавців, і такі вимоги є особливими за певних умов, що врешті-решт відображається на розмірі заробітної плати та умовах праці.

 

Зрозуміло, що вимоги та стандарти, які висуває роботодавець, залежать від спеціальності та професії до майбутніх працівників. Крім того, популярність на ті чи інші професії іноді спонукає до прийняття креативних рішень щодо добору потрібних кадрів. Пропонуємо розглянути основні обов’язки працівників актуальних професій, а також їх знання та вміння, потрібні для якісної роботи.

 

...далі читайте на сторінці 67, випуск №10 (жовтень, 2017)