ОСОБЛИВОСТІ НАРАХУВАННЯ ТА ВИПЛАТ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

Випуск №3 (березень, 2018)

 

 

Тетяна ФЕДОРЕНКО,

бухгалтер з розрахунку заробітної плати,

Intercomp Україна

 

Згідно із Законом України «Про оплату праці» від 24 березня 1995 року № 108/95-ВР працівнику виплачується заробітна плата за трудовим договором відповідно до виконаної ним роботи. Також можуть бути нараховані додаткові виплати у вигляді премій, надбавок та матеріальної допомоги

 

ЗАКОНОДАВСТВО

Податковий кодекс України (далі — ПКУ)

Закон України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23 вересня 1999 року № 1105-XIV (далі — Закон № 1105)

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці» від 28 грудня 2014 року № 77-VIII (далі — Закон № 77)

Інструкція зі статистики заробітної плати, затверджена наказом Державного комітету статистики України від 13 січня 2004 року № 5 (далі — Інструкція № 5)

 

Чіткого визначення матеріальної допомоги немає в жодному із законодавчих документів України. Однак попри це з нормативно-правових актів можна виділити наступні види матеріальної допомоги.

 

Вид матеріальної допомоги

Законодавча норма

Матеріальна допомога, що має систематичний характер, надана всім або більшості працівників на оздоровлення, у зв’язку з екологічним станом

пункт 2.3.3 Інструкції № 5

Матеріальна допомога разового характеру, що надається підприємством окремим працівникам у зв’язку із сімейними обставинами, на оплату лікування, оздоровлення дітей, поховання

пункт 3.31 Інструкції № 5

Матеріальна допомога на лікування та медичне обслуговування, що надається працівникові підприємства або членам його сім’ї першого ступеня за наявності підтверджуючих документів

пункт 165.1.19 ПКУ

Матеріальна допомога на поховання, що виплачується державним Фондом соціального страхування на працівника або членів його сім’ї, що перебували на його утриманні

Закон № 1105

 

Щоб провести достовірний облік матеріальної допомоги, потрібно чітко визначити, який саме вид нарахування застосовується та чи наявні всі потрібні для цього документи.

 

Матеріальна допомога систематичного характеру

Можливість надання такої допомоги працівникам передбачає колективний договір (положення про оплату праці). Так, колективний договір міститиме пункт:

«Матеріальна допомога систематичного характеру, надається всім працівникам (для оздоровлення, перед виходом у відпустку терміном не менше 14 календарних днів), які працюють за графіком позмінної роботи та відпрацювали протягом року перед початком відпустки не менше 1 500 годин».

 

Підставою для нарахування та виплати допомоги є заява працівника (зразок 1) та наказ по підприємству (зразок 2).

 

Хоча ПКУ не містить норм, які б розмежовували матеріальну допомогу на систематичну та разову, у листі ДПС від 26 березня 2011 року № 6005/6/17-0715 зазначено, що матеріальна допомога, яка має систематичний характер і надається всім або більшості працівників, з метою оподаткування прирівнюється до заробітної плати та включається в загальний місячний оподатковуваний дохід платника податку.

 

У формі № 1ДФ відображення за ознакою «101 Заробітна плата».

 

Відображення в обліку:

Зміст операції

Д-т

К-т

Сума

Нараховано матеріальну допомогу, передбачену колективним договором

93

661

5 000,00

Нараховано ЄСВ на матеріальну допомогу

93

651

1 100,00

Утримано ПДФО з матеріальної допомоги

661

641

900,00

Утримано військовий збір з матеріальної допомоги

661

642

75,00

 

Матеріальна допомога разового характеру

Надається підприємством окремим працівникам у зв’язку з сімейними обставинами. Підставою для виплати такої допомоги є наказ або розпорядження керівника (зразок 4) на основі заяви працівника (зразок 3).

 

...читати далі →