ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ НЕПОВНОЛІТНІХ ПРАЦІВНИКІВ

Випуск №5 (травень, 2018)

 

 

ПРАЦЕВЛАШТОВУЄМО ОСОБУ З ІНВАЛІДНІСТЮ: що потрібно пам’ятати?Наталія ПАНЧЕНКО,

експерт з трудових відносин

 

Під час літніх канікул молодь часто намагається працевлаштуватися. Роботодавцям потрібно бути уважними, адже неповнолітні працівники користуються пільгами з боку держави. Етапи та особливості трудового процесу з такими працівниками розглянуто у статті

 

ЗАКОНОДАВСТВО

Кодекс законів про працю України (далі — КЗпП)

Цивільний кодекс України (далі — ЦКУ)

Закон України «Про відпустки» від 15 листопада 1996 року № 504/96-ВР (далі — Закон № 504)

 

Неповнолітня особа, тобто особа, яка не досягла 18 років, має право реалізовувати здобуті знання. Причин, що змусили підлітка почати трудову діяльність, може бути безліч, тому Конституцією України та низкою інших нормативно-правових документів забезпечено захист праці неповнолітніх працівників від негативних та небезпечних для їх здоров’я чинників у зв’язку з трудовою діяльністю.

 

Працівники, яким не виповнилося 18 років, у правах прирівнюються до повнолітніх, а також користуються пільгами під час надання відпусток, у галузі охорони праці, для них установлені окремі норми тривалості робочого часу. Роботодавцю також потрібно звертати увагу на розв’язання питань, що виникли через можливість звільнення неповнолітнього працівника.

 

ПРИЙНЯТТЯ НА РОБОТУ

Трудовим законодавством заборонено приймати на роботу працівників, молодших 16 років, відповідно до частини першої статті 188 КЗпП. Однак з цієї норми є кілька виключень, що дають можливість роботодавцю приймати на роботу працівників, починаючи з 14 років. Зважаючи на це, роботодавцю та працівнику кадрової служби спочатку необхідно з’ясувати якого підлітка можна прийняти на роботу, оформити з ним трудовий договір.

Категорія неповнолітніх працівників

Особливості трудових відносин

14 років

Допускається прийняття на роботу для підготовки до продуктивної праці учнів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних і середніх спеціальних навчальних закладів. Неповнолітній особі можна виконувати легку роботу, що не завдає шкоди здоров’ю та не порушує процес навчання, тобто у вільний від навчання час.

Для працевлаштування потрібна згода одного з батьків або особи, що його замінює. Задля уникнення конфліктних ситуацій, згоду доречно оформити у письмовому вигляді

15 років

Допускається праця неповнолітнього працівника згідно з частиною другою статті 188 КЗпП.

Працевлаштування можливе на підставі згоди одного з батьків або особи, що його замінює

 

У пункті 5 частини першої статті 24 КЗпП зазначено, що трудовий договір з неповнолітнім працівником обов’язково укладається в письмовій формі. Неповнолітня особа особисто несе відповідальність за порушення договору, укладеного нею самостійно на загальних підставах, адже трапляються випадки, коли працівник нехтує цим фактором, зважаючи на неповноліття.

 

Документи для працевлаштування

Для оформлення трудових відносин із роботодавцем, майбутній працівник має надати паспорт або інший документ, що посвідчує особу. Якщо особа ще не отримала паспорт (їй не виповнилося 16 років), то подається свідоцтво про народження та паспорт одного з батьків, який надаватиме письмову згоду для працевлаштування дитини.

 

Неповнолітнього працівника приймають на роботу без випробувального терміну (ч. 3 ст. 26 КЗпП).

 

...читати далі →