ПРАЦІВНИК ЗА НАПРАВЛЕННЯМ ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ: як отримати компенсацію ЄСВ

Випуск №4 (квітень, 2018)

 

 

ПРАЦІВНИК ЗА НАПРАВЛЕННЯМ ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ: як отримати компенсацію ЄСВМайя ШУРКО,

начальник відділу надання послуг роботодавцям Київського міського центру зайнятості

 

• Бажаєте отримати компенсацію ЄСВ, але не знаєте як?

• Не хочете втрачати її після звільнення працівника?

• Маєте сумніви щодо вигоди отримання такої компенсації?

 

З метою фінансового стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць Законом України «Про зайнятість населення» від 5 липня 2012 року № 5067-VI (далі — Закон № 5067) встановлено механізми компенсаційних виплат, пов’язаних з витратами зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі — ЄСВ).

 

Порядок отримання компенсації визначено постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації статті 26 та частини другої статті 27 Закону України «Про зайнятість населення» від 15 квітня 2013 року № 347 (далі — Порядок № 347).

 

ТЕРМІН

Компенсація — відшкодування роботодавцю фактичних витрат, пов’язаних зі сплатою ЄСВ, нарахованого відповідно до частини п’ятої статті 8 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 8 липня 2010 року № 2464-VI (далі — Закон № 2464), сплаченого за працевлаштованого за направленням служби зайнятості на нове робоче місце зареєстрованого безробітного за місяць, за який такий внесок сплачений (п. 2 Порядку № 347).

 

Дія Порядку № 347 не поширюється на роботодавців, які є бюджетними установами.

 

Види компенсаційних виплат роботодавцю за витрати на сплату ЄСВ

1. За працевлаштування, за направленням служби зайнятості, на новостворені робочі місця, безробітних із числа громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (ст. 26 Закону № 5067)

2. За працевлаштування, за направленням служби зайнятості, безробітних на новостворені робочі місця суб’єктами малого підприємництва, які здійснюють свою діяльність у пріоритетних видах економічної діяльності (п. 2 ст. 27 Закону № 5067)

 

Пропонуємо розглянути практичні кроки отримання компенсацій.

КОМПЕНСАЦІЯ № 1

Компенсація ЄСВ за працевлаштування, за направленням служби зайнятості, на новостворені робочі місця безробітних із числа громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (далі — «квотної» категорії), полягає в тому, що роботодавцю, який працевлаштовує на нове робоче місце громадянина «квотної» категорії, якому надано статус безробітного, за направленням центру зайнятості, строком не менше ніж на 2 роки, щомісяця (протягом року) компенсуються фактичні витрати у розмірі ЄСВ за цю особу за місяць, за який сплачено ЄСВ.

 

Категорії безробітних, які відносяться до громадян «квотної» категорії

Один із батьків або особа, яка їх замінює, і має на утриманні дітей (дитину) віком до 6 років

Один із батьків або особа, яка їх замінює, і виховує без одного з подружжя дитину віком до 14 років або дитину-інваліда

Один із батьків або особа, яка їх замінює, що має на утриманні без одного з подружжя інваліда з дитинства (незалежно від віку) та/або інваліда I групи (незалежно від причини інвалідності)

Молодь, яка закінчила або припинила навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах і яка вперше приймається на роботу

Молодь, яка звільнилися зі строкової військової або альтернативної (невійськової) служби і яка вперше приймається на роботу

Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування

Особи, яким виповнилося 15 років і які за згодою одного з батьків або особи, яка їх замінює, можуть, як виняток, прийматися на роботу

Особи, звільнені після відбуття покарання або примусового лікування, які після звільнення не перебували у трудових відносинах

Особи, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до статті 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» від 9 липня 2003 року № 1058-IV (далі — Закон № 1058) залишилося 10 і менше років

Учасники бойових дій, зазначені у пунктах 19 та 20 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

Інваліди, які не досягли пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»

 

КОМПЕНСАЦІЯ № 2

Компенсація ЄСВ за працевлаштування безробітних, за направленням служби зайнятості, на новостворені робочі місця суб’єктами малого підприємництва, які здійснюють свою діяльність у пріоритетних видах економічної діяльності полягає в тому, що роботодавцю – суб’єкту малого підприємства, який здійснює свою діяльність у КВЕДах, що визначені Постановою № 347 як пріоритетні види економічної діяльності, та який працевлаштовує на нове робоче місце за направленням центру зайнятості безробітну особу, строком не менше ніж на 2 роки, щомісячно (протягом року) компенсують фактичні витрати в розмірі ЄСВ за цю особу за місяць, за який він сплачений.

 

Пріоритетний вид економічної діяльності визначається за основним видом економічної діяльності роботодавця.

Основні умови отримання роботодавцями компенсації двох видів різні, однак порядок та механізм їх отримання однакові.

 

ТОП-10 ЗАПИТАНЬ

Кому компенсація не виплачується?

Компенсацію не виплачують:

• роботодавцям, які є бюджетними установами;

• якщо роботодавець має заборгованість із сплати ЄСВ та/або страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування;

 

...читати далі →