ПРИЙМАЄМО НА РОБОТУ ПРАЦІВНИКА-СУМІСНИКА

Випуск № 5 (травень, 2017)

 

 

Лариса ЗВІРИЧ,

заступник начальника управління з питань праці Головного управління Держпраці у Київській області

 

Питання додаткового доходу все більше цікавить українців, що й не дивно. Адже сьогодні ситуація в сфері трудової зайнятості така, що одна робота не завжди здатна забезпечити доходом, який зможе задовольнити всі потреби. Працівники хочуть відчувати під собою надійний фундаментом економічної забезпеченості, а працедавці зекономити кошти. На допомогу приходить робота за сумісництвом. Працівники мають право працювати за сумісництвом, тобто виконувати, крім своєї основної, іншу роботу на умовах трудового договору, у вільний від основної роботи час

 

Сумісництвом вважається виконання працівником, крім своєї основної, іншої регулярної оплачуваної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час на тому ж або іншому підприємстві, в установі, організації (далі — підприємство) або у громадянина (підприємця, приватної особи) за наймом.

 

Працівник має право реалізувати свої здібності до продуктивної і творчої праці шляхом укладання трудового договору на одному або одночасно на кількох підприємствах (ст. 21 КЗпП). Це дає змогу працівникам, крім основного трудового договору, укладати трудові договори про роботу за сумісництвом. При цьому таких договорів може бути кілька, тобто працювати за сумісництвом можна не на одному підприємстві.

 

 

...далі читайте на сторінці 8, випуск № 5 (травень, 2017)