Робота у спеку: що треба знати роботодавцю

Робота у спеку: що треба знати роботодавцюВипуск №7-8 (липень-серпень, 2019)

 

Яким чином враховувати кліматичні умови літньої спеки у практиці кадрової діяльності для працівників, які працюють в умовах офісу та робітників, які працюють у виробничих приміщеннях і на відкритих майданчиках?

 

ЗАКОНОДАВСТВО

Кодекс законів про працю України (далі — КЗпП)

ЗаконУкраїни «Про охорону праці» від 14 жовтня 1992 р. № 2694-XII (далі — Закон № 2694)

ЗаконУкраїни «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» від 24 лютого 1994 р. № 4004-XII (далі — Закон № 4004)

Постанова головного державного санітарного лікаря України № 42 від 1 грудня 1999 р. (далі — Постанова № 42)

 

Згідно з вимогами ст. 13 «Управління охороною праці та обов’язки роботодавця» Закону № 2694 роботодавець зобов’язаний створити на робочому місці в кожному структурному підрозділі умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці.

 

Конкретніші показники мікроклімату для належної організації праці на підприємстві (установі, організації) описано в таких нормативних документах:

• «Санітарні норми мікроклімату виробничих приміщень ДСН 3.3.6.042-99», затверджені Постановою № 42;

• СНиП 2.04.05-91 «Опалення, вентиляція та кондиціонування».

 

ОФІСНА РОБОТА

У спекотну погоду в умовах офісу оптимальні показники для персоналу, який працює за комп’ютерами й без фізичних навантажень становлять:

• температура у приміщенні — 23-25 °C;

• відносна вологість повітря — 40-60%.

Верхня межа температури на постійних робочих місцях, де працівник проводить понад половину робочого часу або не менше 2-х годин поспіль, +28 °С.

 

Якщо температура в офісі в теплий період року не перевищує +28 °C, працівники можуть перебувати на робочих місцях повний робочий день, але їхня працездатність знизиться. Якщо показники вищі– це підстава припинити роботу.

 

Але самовільно залишити офіс працівник не має права. Це буде порушенням трудової дисципліни. Якщо немає можливості створити належні умови праці за допомогою кондиціонерів, вентиляторів, зволожувачів повітря, треба перевести працівників у приміщення з прийнятною температурою, скоротити час перебування працівників на робочих місцях — або за рахунок додаткових перерв, або оголошенням простою.

 

Робота у виробничих приміщеннях і на відкритих майданчиках

Щодо роботи в спеку у виробничих приміщеннях і на відкритих майданчиках, то роботодавець повинен забезпечити працівників спеціальним захисним одягом або одягом із натуральних тканин. Якщо температура підвищена, то не слід допускати до роботи осіб молодших, ніж 25 і старших, ніж 40 років.

 

Робота, коли температура повітря понад 37 °С є роботою в небезпечних (або екстремальних) умовах. В разі такої температури проводити роботи на відкритому повітрі не рекомендовано.

 

Якщо працівники виконують роботи середньої тяжкості при температурі повітря понад 30 °С, вони повинні випивати не менше 0,5 л води за годину — по одній склянці кожні 20 хвилин.

Але ці заходи не надто допоможуть працівникам, які виконують роботи на відкритих майданчиках. Для них варто організувати раціональний режим праці та відпочинку:

Показник

Норма

Примітки

Сумарна тривалість робіт в разі температури понад 28°С

не повинна перевищувати 4—5 годин за зміну

Для цього, за потреби, доречно змінити розпорядок робочого дня та перенести години роботи на ранок і вечір

Тривалість перерв

не менше 10 % робочого часу на кожні 2°С перевищення

Під час перерв працівники повинні перебувати в приміщеннях з температурою повітря не нижчою +24 °С

 

Різниця температур у приміщені та ззовні не повинна перевищувати 5° С. Це варто враховувати і працівникам, в приміщеннях яких встановлені кондиціонери.

 

Насамкінець зазначимо, що питання коригування робочого часу в аномальну спеку й інші організаційно-технічні питання можна визначити в колективному договорі. Наприклад, запровадити ранній початок робочого дня; зменшити тривалість робочих змін; збільшити обідню перерву тощо.

 

...придбати повний випуск →