ТРУДОВА КНИЖКА ПОШТОЮ: ЯКОГО ОПЕРАТОРА ПОШТОВОГО ЗВ’ЯЗКУ ОБРАТИ?

Випуск № 5 (травень, 2017)

 

 

Наталія ЛУК’ЯНЧУК,

заступник керівника відділу по роботі з персоналом ТОВ «МУРАВЕЙ-УКРАЇНА»

 

Майже кожен працівник кадрової служби/відділу був у ситуації, коли трудову книжку працівникові в день звільнення потрібно було надіслати поштою. У декого зовсім не виникало запитань, бо трудові книжки надсилалися всю його практику лише одним оператором. А хтось обирав комерційну службу, аби була адресна доставка особисто в руки колишньому працівникові. Давайте розглянемо це питання детальніше.

 

В ідеальній ситуації працівник в останній робочий день забирає трудову книжку особисто. Але іноді виникають ситуації, коли він цього зробити не може. Особливо це стосується віддалених філіалів. У кадровика на руках є лише заява на звільнення. Згідно з цією заявою видають наказ, здійснюють повний розрахунок, і кадровик чекає, коли ж працівник прийде за трудовою — а його немає. Часто кадровик вирішує дочекатися наступного робочого дня. Але в пункті 4.2 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України від 29 липня 1993 року № 58 (далі — Інструкція № 58), чітко зазначено:

«Якщо працівник відсутній на роботі в день звільнення, то власник або уповноважений ним орган в цей день надсилає йому поштове повідомлення із вказівкою про необхідність отримання трудової книжки».

Про це ж сказано і в листі Міністерства соціальної політики України від 27 січня 2015 року № 73/13/84-15.

 

 

...далі читайте на сторінці 37, випуск № 5 (травень, 2017)