ВАГІТНА ПРАЦІВНИЦЯ-СУМІСНИЦЯ: оформлення відпусток та розрахунок виплат

Випуск №4 (квітень, 2018)

 

 

ПРАЦЕВЛАШТОВУЄМО ОСОБУ З ІНВАЛІДНІСТЮ: що потрібно пам’ятати?Наталія ПАНЧЕНКО,

експерт з трудових відносин

 

Працівниця, яка одночасно обіймає кілька посад — не поодинокий випадок, адже економічна ситуація когось змушує шукати додаткові джерела доходу до сімейного бюджету, а когось — реалізовувати власні знання у нових сферах задля професійного розвитку. Проте у сторін трудового процесу виникає низка питань, пов’язаних із сумісництвом, тим більше, коли працівниця-сумісниця готується стати мамою. Як оформити та правильно розрахувати декретні виплати — про це та не тільки далі у статті

 

ЗАКОНОДАВСТВО

Кодекс законів про працю України (далі — КЗпП)

Закон України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» від 21 листопада 1992 року № 2811-ХІІ (далі — Закон № 2811)

Закон України «Про відпустки» від 15 листопада 1996 року № 504/96-ВР (далі — Закон № 504)

Закон України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23 вересня 1999 року № 1105-XIV (далі — Закон № 1105)

Постанова Кабінету Міністрів України «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій» від 3 квітня 1993 року № 245 (далі — Постанова № 245)

Порядок обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2001 року № 1266 (далі — Порядок № 1226)

 

ТЕРМІН

Сумісництво — процес виконання працівником, крім основної, іншої регулярної оплачуваної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час на тому ж або іншому підприємстві, в установі, організації або у громадянина (підприємця, приватної особи) за наймом.

 

Частина 2 статті 21 КЗпП дає можливість укладати трудові договори в порядку сумісництва на одному чи одночасно на декількох підприємствах, якщо інше не передбачено законодавством, колективним договором або угодою сторін. Чинним законодавством передбачені обмеження щодо праці сумісників, які є державними службовцями.

 

Види сумісництва

Внутрішнє

Працівник обіймає 2 посади в одній установі (роботодавець один)

Зовнішнє

Працівник обіймає 2 посади в різних установах (різні роботодавці). Трудова книжка зберігається на основному місці роботи. Запис про роботу за сумісництвом робиться за бажанням працівника, але на основному місці роботи на підставі завіреної довідки з установи, де працює за сумісництвом

 

Ситуація, коли працівниця-сумісниця готується стати мамою, не є поодинокою. Для таких працівників законодавством передбачено додаткові гарантії. Фондом соціального страхування України працівниці через тимчасову втрату працездатності (у нашому випадку — відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами) надається допомога по вагітності та пологах (далі — ДПВП). Її зазвичай називають «декретною відпусткою», а ДПВП — «декретні». У пункті 1 статті 30 Закону № 1105 зазначено, що ДПВП для застрахованої особи надається за основним місцем роботи та за сумісництвом. Порядок надання ДПВП та її обчислення визначається Кабінетом Міністрів України, Законом № 2811 гарантується надання державної підтримки сім’ям з дітьми.

 

Працевлаштування за трудовим договором чи на умовах цивільно-правового договору жодним чином не впливає на розмір ДПВП, терміни її виплати тощо. Такі гарантії забезпечуються пунктом 2 статті 32 Закону № 1105.

 

...читати далі →