Відпускні: розрахунок і оподаткування на прикладах

Випуск №6 (червень, 2019)

 

Відпускні: розрахунок і оподаткування на прикладахЛАЗАРЄВ Костянтин,

внутрішній аудитор Intercomp Ukraine

 

Наближається час літніх відпусток. А отже, не зайвим буде згадати, як розрахувати суму заробітної плати за час щорічної відпустки, яку роботодавець повинен виплатити працівникові, а також порядок оподаткування відпускних.

 

ЗАКОНОДАВСТВО

Закон України «Про відпустки» від 15 листопада 1996 р. № 504/96-ВР (далі — Закон про відпустки).

Закон України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 8 липня 2010 р. № 2464-VI (далі — Закон про ЄСВ).

Порядок обчислення середньої заробітної плати, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 8 лютого 1995 р. № 100 (далі — Порядок № 100).

Інструкція зі статистики заробітної плати, затверджена наказом Держкомстату України від 13 січня 2004 р. № 5 (далі — Інструкція № 5).

Інструкція про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затверджена наказом Міністерства фінансів України від 20. 04. 2015 р. № 449 у редакції наказу Міністерства фінансів України від 04. 05. 2018 р. № 469 (далі — Інструкція № 449.

 

Громадянам, які перебувають у трудових відносинах із підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, виду діяльності та галузевої приналежності, а також працюють за трудовим договором у фізичної особи, надаються щорічні (основна та додаткові) відпустки. На період відпустки за працівниками зберігається заробітна плата. Вказані обов’язкові гарантії встановлено статтею 74 КЗпП.

 

А відповідно до статті 21 Закону про відпустки порядок обчислення заробітної плати працівникам за час щорічної відпустки встановлює Кабінет Міністрів України. В свою чергу, на виконання вказаної норми Закону Кабмін видав Порядок № 100, який і є базовим документом, який встановлює правила розрахунку відпускних.

 

Алгоритм визначення суми відпускних

АЛГОРИТМ

Порядок № 100 передбачає такий алгоритм розрахунку відпускних:

КРОК 1. Визначаємо період, за який обчислюється середня заробітна плата (розрахунковий період).

КРОК 2. Обчислюємо суму виплат у розрахунковому періоді, які включаємо до розрахунку середньої заробітної плати (сумарний заробіток за розрахунковий період).

КРОК 3. Визначаємо середньоденну (годинну) заробітну плату.

КРОК 4. Визначаємо суму відпускних.

 

Зупинимось докладніше на кожному пункті цього алгоритму.

 

Як визначити розрахунковий період?

Якщо працівник працював на підприємстві більше року, розрахунковим періодом є останні 12 календарних місяців роботи, які передують місяцю надання відпустки. Відтак до розрахунку зараховують повні місяці, тобто проміжок часу з першого по перше число.

 

ПРИКЛАД 1

Працівник Миколаєнко був прийнятий на роботу в 2017 році. Миколаєнко подав заяву про надання йому щорічної основної відпустки тривалістю 14 календарних днів з 10 червня 2019 року. Розрахунковим періодом в цьому випадку буде період червень 2018 року – травень 2019 року. До розрахунку приймають нарахування, здійснені цьому працівникові за вказаний період.

Працівникові, який працював менше року, середня заробітна плата обчислюється з виплат за фактичний час роботи, тобто з першого числа місяця після оформлення на роботу до першого числа місяця, в якому надається відпустка.

 

ПРИКЛАД 2

Працівник Петренко був прийнятий на роботу 10 грудня 2018 року. Петренко подав заяву про надання йому щорічної основної відпустки тривалістю 14 календарних днів з 17 червня 2019 року. Розрахунковим періодом у такому випадку буде період січень — травень 2019 року.

Час, впродовж якого працівники згідно з чинним законодавством або з інших поважних причин не працювали і за ними не зберігався заробіток або зберігався частково, виключається з розрахункового періоду. Тобто, з розрахункових періодів червень 2018 року – травень 2019 року (приклад 1) і січень — травень 2019 року (приклад 2) потрібно виключити святкові й неробочі дні, які були у відповідному розрахунковому періоді (їх повний перелік вказано у статті 73 КЗпП), час простою підприємства, період перебування у відпустці без збереження зарплати та ін.

 

...придбати повний випуск →