Зміни в соціальному страхуванні: нова форма та порядок опрацювання заяви-розрахунку

Випуск №9 (вересень, 2018)

 

 

ЯКЩО ЛИСТОК НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ видано під час відпустки працівникаМикола ПОСТЕРНАК,

експерт з питань соціального страхування

 

Соціальні виплати надаються за рахунок коштів Фонду соціального страхування України. Щоб отримати ці кошти роботодавець має оформити та подати заяву-розрахунок установленого зразка. Виключно на підставі належно оформленої та поданої в установленому порядку заяви-розрахунку роботодавцю перераховують кошти для здійснення соціальних виплат.

 

Цього року Фонд та його робочі органи прийматимуть заяву-розрахунок за новими правилами. Як та за якою формою подавати заяву-розрахунок до Фонду, починаючи з 1 жовтня 2018 року, читайте в цьому матеріалі

 

ЗАКОНОДАВСТВО

Закон України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 23 вересня 1999 року № 1105-XIV (далі — Закон № 1105)

Постанова правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності «Про затвердження Порядку фінансування страхувальників для надання застрахованим особам матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності» від 22 грудня 2010 року № 26 (далі — Порядок № 26)

Постанова правління Фонду соціального страхування України «Про затвердження Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України» від 19 липня 2018 року № 12 (далі — Порядок № 12)

 

РЕАЛІЇ СЬОГОДЕННЯ

Механізм надання соціальних виплат відповідно до положень Закону № 1105 та Порядку № 26 успішно застосовується з 2011 року.

 

У 2017 році відбулося злиття Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України. В результаті цього деякі нормативно-правові акти потребують внесення до них змін або викладення в новій редакції. Згідно з частиною 9 прикінцевих положень Закону № 1105 нормативно-правові та розпорядчі акти Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України й Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності діють до затвердження відповідних рішень Фондом соціального страхування (далі — Фонд).

 

Відповідно, Порядок № 26, а також інші нормативно-правові акти, якими регулюється діяльність Фонду, є чинними та легітимними допоки не буде прийнято відповідне рішення.

 

Оскільки Фондом здійснюється фінансування матеріального забезпечення та соціальних послуг за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, а також виплат унаслідок нещасного випадку на виробництві, кожному роботодавцю потрібно знати, що з 1 жовтня 2018 року форма заяви-розрахунку зміниться, і Фонд прийматиме такі заяви виключно за тією формою, що відповідає нормам чинного законодавства.

 

СТРОКИ ПОДАННЯ НОВОЇ ЗАЯВИ-РОЗРАХУНКУ

Порядок № 12 набуває чинності з 1 жовтня 2018 року. До цієї дати заява-розрахунок подається в той самий спосіб та тієї ж форми, що були визначені Порядком № 26, а з 1 жовтня 2018 року — за новими правилами.

 

Якщо страховий випадок у працівника настав до 1 жовтня 2018 року, а листок непрацездатності (далі — ЛН), чи інший документ, на підставі якого надається соціальна виплата, подано на підприємство в останні дні вересня або вже після 1 жовтня, заява-розрахунок подається в порядку та на умовах, визначених Порядком № 12.

 

Важливо пам’ятати, в який строк після подання на підприємство ЛН (іншого документа, що дає право на соціальну виплату) слід подавати заяву-розрахунок. Так, частиною 5 статті 32 Закону № 1105 визначено, що матеріальне забезпечення, передбачене цим Законом, виплачується у разі, якщо звернення за його призначенням надійшло не пізніше 12 календарних місяців із дня відновлення працездатності, встановлення інвалідності, закінчення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами, смерті застрахованої особи або члена сім’ї, який перебував на її утриманні.

 

Ключовим у цій нормі є факт звернення за отриманням матеріального забезпечення. Тобто якщо працівник хворів і після одужання більше року не подавав ЛН на підприємство, оплачувати його не можна, адже строк давності на звернення за отриманням соціальної виплати вже сплив і заява-розрахунок у цій ситуації не подається взагалі.

 

Натомість, якщо працівник хворів і подав ЛН на підприємство до закінчення 12 календарних місяців із дня одужання, роботодавець зможе подати заяву-розрахунок у зручний для працівника час. Навіть якщо минув рік із дня одужання цього працівника.

 

Така ситуація може виникнути за умови, що комісії (уповноваженому) із соціального страхування (далі — комісія), для прийняття рішення щодо призначення соціальної виплати, потрібно отримати відповідь від відповідних органів на питання, що виникли під час опрацювання ЛН.

 

За умови відсутності зауважень до правильності оформлення та порядку видачі ЛН, роботодавець і комісія зобов’язані розглянути його в десятиденний строк із моменту його надходження на підприємство.

 

На підставі рішення комісії про призначення матеріального забезпечення роботодавець нараховує суми матеріального забезпечення та оформлює заяву-розрахунок, яка повинна бути передана до Фонду не пізніше 5 робочих днів із дати прийняття комісією такого рішення (ст. 32 Закону № 1105, п. 2 Порядку № 12).

Отже, щоб подати до Фонду заяву-розрахунок, роботодавець має 15 днів від дати подання ЛН на підприємство.

 

У разі оформлення допомоги на поховання, строк подання заяви-розрахунку до Фонду є значно меншим. Адже згідно з частиною 3 статті 32 Закону № 1105 допомога на поховання призначається не пізніше дня, що настає за днем звернення, і виплачується не пізніше наступного робочого дня після отримання роботодавцем страхових коштів від Фонду.

Тобто, один день — на призначення, та п’ять — на оформлення та подання заяви-розрахунку.

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Відповідальності за несвоєчасне подання заяви-розрахунку чинним законодавством не визначено, і безпосередньо Фонд за це не оштрафує. Водночас щодо несвоєчасного подання заяви-розрахунку і, як наслідок, ненадання або несвоєчасного надання відповідної соціальної виплати, роботодавця може притягнути до відповідальності сам отримувач допомоги, шляхом направлення позову до суду або скарги до органу, що здійснює нагляд за охороною праці.

 

...придбати повний випуск →