Зміст — Листопад (11/2019)

 

ПЕРЕВІРКИ

Відновлення перевірок від держпраці

Питання контролю за трудовими правовідносинами завжди було досить актуальним, як для роботодавців, так і працівників. Досі існує багато «тіньових» працівників, працевлаштування яких офіційно не оформлене та чиї права не захищені. Тому зрозуміло, чому регуляторний орган намагається визначити спосіб здійснення державного контролю в сфері трудових відносин.

 

ПРАКТИКА ТРУДОВОГО ПРАВА

Відрядження: що робити, якщо працівник відмовляється

Службова поїздка або відрядження — один із невід’ємних елементів майже на кожній посаді. З упевненістю можна сказати, що будь-який працівник хоча б раз, але стикався з питаннями службової поїздки. Зважаючи на поширену практику відряджень, дізнаємося, яких працівників не можна направляти у відрядження, а яких — лише за їхньої згоди. Визначимо ситуації в яких виконання трудових обов’язків в іншому населеному пункті не можливе. З’ясуємо, яка відповідальність передбачена законодавством за безпідставну відмову від службового відрядження.

 

ПРАКТИЧНЕ ДІЛОВОДСТВО

Внутрішнє сумісництво: правильне оформлення

Кадровики досить часто роблять помилки під час оформлення внутрішнього сумісництва: плутають сумісництво з суміщенням професій (посад), сприймають внутрішнє сумісництво як «розширення меж» трудового договору за основним місцем роботи тощо. Розглянемо головні аспекти дотримання правових норм у трудових відносинах із внутрішніми сумісниками.

 

МЕНЕДЖМЕНТ ПЕРСОНАЛУ

Моя дитина — мій співробітник

Зазвичай споріднений або який-небудь інший тісний зв’язок між двома особами дає привід сумніватися в їхній об’єктивності, коли мова йде про питання професійної діяльності та посадових обов’язків. Така недовіра існує в суспільстві, і як наслідок — навіть відображена в законодавчих актах, які регулюють різні сфери відносин. Саме такі ситуації, коли діти працюють разом із батьками розглянемо в цій статті.

 

СОЦІАЛЬНИЙ ПАКЕТ

Cоцпакет працівника: що включити, як оформити, як скоротити

За сучасних умов у сфері соціально-трудових відносин словосполучення «соціальний пакет» є найуживанішим. Воно набуває все більшого значення у роботодавців для забезпечення привабливості під час прийняття працівників на роботу. Особливо для залучення до відповідного підприємства, організації, установи або закладу незалежно від форми власності та

галузевого спрямування найкращих фахівців. А це спонукає роботодавців обіцяти таким працівникам для забезпечення їм комфортної та привабливої праці додаткові соціальні блага (пільги та компенсації), тобто соціальний пакет.

 

ГАЛУЗЕВІ ОСОБЛИВОСТІ

Посади «менеджерів»: коли їх доцільно вводити до штатного розпису?

На багатьох підприємствах, установах, організаціях (далі – підприємствах) є досить популярними «менеджерські посади» найрізноманітніших спеціалізацій. Водночас під час введення таких посад до штатного розпису не завжди дотримуються вимог національної та міжнародних систем професійної класифікації.