HR today: натхнення та інновації

14 жовтня відбувся 5-й форум для працівників сфери HR (human resources) та рекрутингу Всеукраїнський форум менеджерів по персоналу HR today Kyiv.

 

Інформаційним партнером заходу став журнал «Кадровик light».

У форумі взяли участь 8 спікерів — провідних експертів ринку України. Вони поділилися власним досвідом та презентували реальні кейси, яких не знайдеш у жодному підручнику. Грейдинг, профайлінг, оцінка та адаптація персоналу, формування бренду роботодавця — про це та про багато іншого говорили на форумі HR today.

 

Валерія Ільїна, HR-generalist найбільшого у Східній Європі медіахолдингу StarLightMedia, розповіла про роль HR-а в життєвому циклі компанії, та про те, чи повинен менеджер з персоналу бути об’єктивним.

Марія Кононова, HR-manager IT-компанії Adyax, нагадала про важливість зворотного зв’язку з працівниками у формуванні ефективної команди.

Сергій Новіков, професійний натхненник та власник компанії The Best Worker, у своїй промові наголосив, що власні цілі працівників мають збігатися з цілями компанії і навіть змалював образ «працівника майбутнього».

 

Всі учасники заходу отримали величезну порцію натхнення, професійних рішень та нових знайомств!