Вітаємо всіх учасників II щорічної конференції, організатором якої став журнал для практиків «Кадровик light»

Конференція відбулася 25 листопада 2016 року в гостинному готелі «Братислава».

 

Організаторами конференції цього разу було обрано тему «Керівник відділу кадрів: підсумки року. Перспективи — 2017». Нажаль, головної події 2016 року, на яку з нетерпінням чекали і роботодавці, і безпосередньо кадровики, а саме ухвалення Трудового кодексу України не відбулося, а тому ще певний проміжок часу нам всім треба буде жити за нормами Кодексу законів про працю України, та вміти їх застосовувати на практиці без порушень, саме це стало ключовою темою конференції.

 

Який саме механізм здійснення державного нагляду за додержанням законодавства з питань праці доповіла Олена Анатоліївна Коновалова, заступник директора департаменту з питань праці — начальник відділу з питань трудових відносин.

 

Наступний учасник конференції Валентин Володимирович Шаботинський, начальник управління з питань праці ГУ Держпраці у Київській області надав роз’яснення учасникам щодо ведення трудових книжок працівників та дотримання норм законодавства про соціальне страхування. Озвучені норми законодавства були проілюстровані як прикладами з особистої практики керівника так і прикладами з практики перевірок підприємств.

 

Оскільки одним з гострих питань учасників конференції була номенклатура справ та важливі моменти кадрового діловодства, які виникають наприкінці кадрового ріку, організаторами був запрошений спеціальний гість — Загорецька Олена Михайлівна, провідний науковий співробітник відділу документознавства Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства, канд. іст. наук, стар. наук. співроб., член ЦЕПК Укрдержархіву. Вона не тільки ретельно висвітлила всі питання, що цікавили учасників конференції, а й поділилася своїми напрацюваннями та зразками документів, які знадобляться всім кадровикам наприкінці року.

 

Ірина Володимирівна Римар, фахівець із кадрового діловодства, трудового права, підбору, оцінки та мотивації персоналу, сертифікований спеціаліст за програмою «Директор із персоналу» розставила чіткі акценти щодо підбору персоналу на керівні посади та особливості його подальшого розвитку.

 

Зауважимо, що всі лектори не лише обмежувалися заздалегідь підготовленими доповідями, а й охоче відповідали на запитання аудиторії, при цьому кількість запитань була не обмеженою, а тривалість відповідей перевищувала час доповідей та виходила за межі регламенту. Але саме відповіді посадових осіб і практиків, а також обмін досвідом самих учасників є найціннішим у таких зустрічах.

 

Організатори сподіваються на відгуки учасників конференції, читачів журналу «Кадровик light», спільноти кадровиків щодо проведення подібних заходів регулярно! Описати свої враження та залишити відгуки щодо конференції можна на нашій сторінці на Facebook.

 

Більше фотографій дивіться у галереї нашого сайту «Кадровик light»

 

З питань участі в наступних заходах телефонуйте за номером: (044) 583-04-22

Побажання та відгуки надсилайте на e-mail: k-l@p-a.com.ua

 

Детальніше про передплату на журнал «Кадровик лайт» - http://k-l.com.ua/podpiska